*VIP bilietas (I arba II diena)

VIP bilietas Žaliųjų arba Pažengusiųjų dieną suteikia: galimybę apsilankyti EXPO technikos mugėje ir ŠOU dalyje - atvirose paskaitose bei atviruose workshopuos’e; taip pat visose uždarose paskaitose; bei pasirinktinai 3-uose uždaruose workshop’uose. Gauti gardžius pietus, geriamojo vandens buteliuką, vietą automobilių parkavimo aikštelėje; galimybę pabendrauti prie kavos puodelio su festivalio lektoriais užkulisiuose, o po festivalio - prie taurės šampano su renginio organizatoriais aptarti dienos įspūdžius.

Atkreipiame dėmesį: VIP bilietas galioja tik vieną pasirinktą dieną.

**VIP AI bilietas

VIP All Inclusive bilietas suteikia visas tas pačias galimybes ir privilegijas, kaip ir VIP bilietas ir dar daugiau: su VIP AI bilietu į festivalį galėsite patekti abi dienas - tiek Žaliųjų, tiek Pažengusiųjų bei dalyvauti 3-uose uždaruose workshop’uose kiekvieną dieną.

Festivalio struktūra

Pagrindinės paskaitos (uždaroje Alfa salėje)

Žinomų Lietuvos ir užsienio fotografų teorinės paskaitos + diskusijos aktualiausiomis temomis (5-6 per dieną).

Uždari workshop'ai

Praktiniai užsiėmimai su Lietuvos ir užsienio žvaigždėmis (5 per dieną - į kiekvieną perkamas atskiras bilietas). Atsineškite fotoaparatą.

Expozicijų zona (expo)

Festivalio rėmėjų stendai ir fototechnikos mugė, blusturgis. (Atvira visiems festivalio lankytojams).

Šou dalies scena (atviroje Beta salėje)

Atviros ir uždaros teorinės ir praktinės paskaitos, kur pranešimus skaito ne tik pranešėjai, bet ir rėmėjai. Formatas: lounge zona (atvira visiems festivalio lankytojams).