Algimantas Aleksandravičius

Ko gero daugiausiai auksinių kadrų padaręs šių dienų Lietuvos fotografas. Jo biografija mirga nuo vietinių ir tarptautinių apdovanojimų, premijų ir pasiekimų.

Aleksandravičius yra Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos garbės narys, tarptautinės meninės fotografijos federacijos FIAP fotografas.

2003 metais konkurse „Fuji Euro Press Photo“ jis pripažintas geriausiu Europoje portretistu.2006 metais jis tapo Lietuvos spaudos fotografijos „Auksinis kadras 2006“ temos „Portretas“ nugalėtojas. 2011 metais pripažintas geriausiu Baltijos šalių portretistu. 2011 metais konkurse „Lietuvos spaudos fotografija“ laimėjo portreto, sporto ir reportažo kategorijose. 

2015 m. Baltijos šalių fotografijos konkurse fotografas laimėjo gyvūnų portreto kategorijoje ir užėmė pirmą vietą reportažinio portreto kategorijoje.

Aleksandravičius yra daugelio fotoalbumų ir parodų sudarytojas. Jis Lietuvoje ir užsienyje surengė per 100 asmeninių parodų, išleido eilę autorinių fotografijų albumų.

Taip pat fotografas turi krūvą valstybinių ir autorius bei fotografus vienijančių asociacijų apdovanojimų už nuopelnus Lietuvos menui ir kultūrai.